БІЗНЕС КЛУБ "Перспектива"

БІЗНЕС КЛУБ "Перспектива"

Шукати в цьому блозі

Powered By Blogger

НАШ ЦЕНТР ТВОРЧОСТІ


                           50015, Украина г. Кривой Рог ул. Ватутина, 33.
                           Проезд транспортом:
                           Маршрутные такси № 330, 229, 223, 323, 303, 238, 230.
                           Телефон: 0564531225
                           Эл. почта: goricvit@gmail.com


                                                                   
                                                                        Директор

                                                     Євдокимова Наталія Степанівна,

                  володарка нагрудних знаків: "Відмінник освіти України", "Софія Русова",

                                               "Заслуги перед містом" ІІ , ІІІ ступеня.



                                                                         Наш колектив



                                                   Історія МПДЮТ "Горицвіт"

Будинок Піонерів ім. В.Котика (нині міський палац дитячо-юнацької творчості „Горицвіт”) було засновано і затверджено рішенням виконкому Криворізької міської ради 1 вересня 1959 року. У 2001 році його реорганізовано у „Міський палац дитячо-юнацької творчості „Горицвіт”. Це один з перших освітянських закладів на Криворіжжі, який поклав початок розвитку позашкільної освіти міста. У 2009 році колектив палацу відзначив своє п’ятдесятиріччя. За цей час заклад зазнав керівництво п’яти директорів. Понад 25 років Тамара Павлівна Горбачова працювала його директором. А з 23 жовтня 2012 року керує закладом Наталія Степанівна Євдокимова.Багато цікавих подій траплялося на творчому шляху педагогічного колективу палацу. Серед педагогів палацу - засновники перших ансамблів, колективів та творчих об’єднань у нашому місті: - у 1968 році було засновано єдиний на сьогодні у місті оркестр народних інструментів „Гармошечка” (нині 43 роки); - 1990 рік - театр авангардної моди „Мадонна”, який у 2010 році захищав честь Дніпропетровської області на Всеукраїнському фестивалі дитячої творчості у м. Києві; - у 1999 році створений Зразковий колектив „Хорал Тон-Арт”” – єдиний у місті, що навчає дітей акапельному співу. У цьому палаці було організовано перший джазовий колектив, випускники якого стали послідовниками відомого джазового колективу Олександра Гегеля; з’явилася перша піонерська організація „Коло „Веселки”, що має свій офіційний статус. Перша дитяча газета „Погляд” – нині єдиний у місті Зразковий колектив „Юнацький прес-центр „Погляд”, Людмила Зубко, його керівник - перша у місті володарка Почесного знаку Національної Спілки Журналістів України. Радіогурток „Ефір” було засновано у 1959 році, і його керівник Іван Андрійович Козенко, ветеран війни теж 50 років віддав своїй улюбленій справі. Його вихованець Стас Пастухов мав радіозв’язок з космодромом „Байконур” і першим американським астронавтом. Вихованці радіоклубу є розробниками кількох приладів для гірничих підприємств Крив басу. Це надало змогу поліпшити умови роботи гірників та підвищити їх продуктивність праці. З 1981 року, для збереження історичних пам’яток нашого краю, в палаці засновано археологічний музей – єдиний серед позашкільних навчальних закладів міста. Звання „Народний художній колектив” та „Зразковий художній колектив” мають 10 колективів, серед яких: колектив ансамблю народного танцю „Горицвіт” (діє з 1995 року) має одинадцять Гран-Прі – найбільше серед споріднених колективів області; завдяки керівникам Наталії та Володимиру Тяглим, колектив став засновником танцю „степ” у нашому місті.
Керівники ансамблю бального танцю „Юність” Юлія і Валерій Коваленки, виховали гідну зміну відомих танцювальних колективів міста: ансамбль „Ноктюрн” Палацу культури Центрального гірничо-збагачувального комбінату (керівники Володимир та Олена Шульга); танцклуб „Фламінго” - Андрій Чуприн; „Фокстрот” - Руслан Компанієць, вихованка Марія Бондаренко – нині солістка мюзікл-холу „Лєдо” у Парижі. Особливу увагу глядачів міста у цьому році привернула новостворена театральна студія „Ванильные качели»”, керівник Євгенія Морозова-Попова разом з вихованцями створили неповторних Мім-персонажів „французького подвір’я”, які вже підкорили серця глядачів на районних та міських творчих заходах. Вихованки театру естрадної пісні „Глорія” ввійшли до числа 50 кращих вокальних колективів України, які випробували свої можливості на телевізійному проекті „Х – фактор”. Велика увага приділяється допрофесійній освіті вихованців палацу. Твердження - діючий центр допрофесійної освіти - студія краси і стилю „Візаж - центр”. Її вихованці є неодноразовими дипломантами Спілки перукарів України. Гідно тримає свій рейтинг і фотостудія „Сінєма”, яка ввійшла до 10 кращих студій по Україні. Організацією дозвілля у мікрорайонах Жовтневого району займаються педагоги філій палацу (всього чотири). Тільки вихованці гуртків спортивно-оздоровчого напряму минулого року вибороли 67 перемог на всеукраїнському та міжнародному рівні. Філія „Молодість” є осередком спортивного життя району, тому цілком справедливо за рішенням спорткомітету виконкому Жовтневої районної у місті ради, з квітня цього року на її базі організовано районний центр спортивно-оздоровчого дозвілля підлітків. Наступного року колектив філії відзначатиме свій 30-річний ювілей. Міський палац завжди був флагманом нового, непростого непідвласного. Педагоги палацу постійно генерують інноваційні освітні технології. З 1990 року введено в дію комп’ютерний клас. Керівники: Тетяна та Євген Стрельцови підготували понад 300 комп’ютерних користувачів. У Міському палаці дитячо-юнацької творчості „Горицвіт” відкриті міські центри: інформаційно-видавничий, координаційно-методичний, тренінговий і перший у місті серед позашкільних навчальних закладів - науково-методичний. Першим на Україні у 2010 році науково-методичний центр запровадив у закладі систему єдиного документообігу та розгорнуту бездротову мережу з широкосмуговим доступом до Інтернет; з 2009 року введено в дію ліцензовану Міністерством освіти та науки України аналітико-діагностичну програму „Персонал”.
Соціально-педагогічний досвід роботи палацу ввійшов до п’ятірки кращих досвідів позашкільних навчальних закладів України. Це - єдиний заклад, який за всю освітянську історію нашої держави отримав статус „Експериментальний навчальний заклад” всеукраїнського рівня. Серед випускників творчих колективів: Андрій Власенко – ведучий ТРК „Рудана”; Тетяна Бабенко – головний редактор ТРК „Криворіжжя”; Тетяна Піскарьова – Народна співачка України; Ганна Добриднєва – співачка гурту „Пара нормальних”; Людмила Климовська – режисер-ведуча палацу культури ДП „Овація”; Ольга Ткач – заслужений діяч мистецтв України, поетеса, авторка популярних пісень для таких відомих співаків як: Таїсія Повалій, Тіна Кароль, Лілея та ін.; Вікторія Ткач – заслужена артистка України, артистка Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру; Віталій Разборський, Володимир Клементовський – актори Криворізького музично-драматичного театру ім. Т.Шевченка. Міський палац дав путівку у життя не одному поколінню криворіжців. Серед них - Алфьорова Марина Миколаївна – голова Профспілки працівників освіти м. Кривого Рогу, Драченко Людмила Михайлівна – директор ЦДЮТ „Сонях” Саксаганського району, Алла Масюк до двадцяти років працювала директором КЗШ № 112, Шурупова Раїса, нині викладач Московського інституту міжнародного права, діючий науковець, постійний учасник міжнародних науково-практичних конференцій.
                          https://www.youtube.com/watch?v=KaDGyKwXVCs

1 коментар:

  1. Приємно, що знайомство з шкільним клубом підприємництва розпочинається із знайомства з керівником палацу і історією.

    ВідповістиВидалити